Galanterie / Textilní galanterie / Stuhy a bezpečnostní prvky

Předchozí Další

Stuhy a bezpečnostní prvky

Stuhy bývají často nakupovaným zbožím v galanteriích. My Vám nabízíme stuhy z různých materiálů, v různém provedení a různých šířkách.

Stuhy taftové máme v mnoha rozměrech - 0,6 cm, 0,9 cm, 1,5 cm, 2 cm, 2,5 cm, 4 cm, 5,2 cm, 7,2 cm a 10,8 cm. Jsou jednobarevné, ale máme i stuhy se stříbrným a zlatým okrajem. Vyberete si z různých barev. Stuhy jsou v balení po 10 m, můžete ale i nakoupit stuhy na metry. Stuhy se dají využít na dárková balení, nešitý Patchwork, velikonoční stužky, svatební stuhy.

Saténové stuhy pak nakoupíte v šířkách 0,5 – 6 cm, v různých barvách. Jejich použití je stejné jako u stuh taftových.

Organzové stuhy a organza v metráži slouží k dekoračním účelům, kreativní tvorbě, výrobě broží, atp. V naší nabídce naleznete velký výběr odstínů. K dekoračním účelům a kreativní tvorbě jsou určeny i jutové stuhy v různých šířkách a odstínech.

V oděvnictví mají široké využití šikmé proužky - bavlněné, saténové a elastické, které prodáváme v různých šířkách a barvách. Dají se použít pro lemování ubrusů, v oděvnictví k lemování průramků a průkrčníků, atp.

Bezpečnostní a reflexní prvky jsou reflexní pásky různých šířek, které se našívají na sportovní oděvy a doplňky, nebo reflexní pásky mobilní - na ruku, na kočárek, na batoh, apod. Reflexní přívěsky jsou určeny pro děti i dospělé