Galanterie / Textilní galanterie / Nášivky a nažehlovačky

Předchozí Další

Nášivky a nažehlovačky

Slouží k ozdobení oděvů, nebo k jejich opravě. Jejich aplikace je velmi jednoduchá, každý výrobek obsahuje jednoduchý návod na použití.

Našívací etikety si můžete u nás vybrat z různých druhů. Používají se na kalhoty, bundy, kabáty, trička, halenky a další oděvy. Textilní aplikace se dají využít na halenky, trička a další, podle vašeho výběru.

Nažehlovací záplaty riflové se používají na oděvy z riflových materiálů - kalhoty, košile a bundy. Na ostatní materiály nabízíme nažehlovací záplaty na kabáty, košile, prostěradla, kalhoty, ubrusy atd. Naši zákazníci si mohou koupit i speciální nažehlovací záplaty na pláštěnky, deštníky a tašky, nebo na kabáty, košile, prostěradla, kalhoty a ubrusy. Speciální skupinu tvoří nažehlovací obrázky a nápisy, které se dají nažehlit na kabáty, bundy, kalhoty, šaty a další oděvy.

Aplikace a náplety

Úplety jsou vyrobené z různých materiálů – bavlněné, silonové a akrylové. Podle vašeho výběru se hodí k našití na bundy, kalhoty, tepláky, mikiny a další oděvy. V naší nabídce jsou úplety různých šířek a barev.